İNDİRİM GÜNLERİ DEVAM EDİYOR ! İNDİRİM GÜNLERİ DEVAM EDİYOR !        Kurumsal        
İlkbahar / Yaz 2019 Kataloğumuz Tıklayınız...
 • 1996 Yılında , Latin Amerikadan ithal ettiği ev ve bahçe Mobilyaları ve dekorasyon ürünleri ile,İstanbul-Gümüşsuyunda faaliyete başlayan La Tienda, yine farklı ve keyifli dekorasyon ürünleri ile, 2006 yılından bu yana Bodrum-Ortakent mağazasında müşterileriyle buluşmaya devam ediyor.

  Geçtiğimiz yıllar içerisinde La Tienda, Latin Amerikanın yanısıra Uzakdoğudan’da ithalat yapmaya başlamış bulunmaktadır. Her zaman farklı olmaya özen göstermekte olan firmamız,Uzakdoğudan ithal ettiği ürünlerdede bu ana prensibini korumaya son derece özen göstermektedir.

  Dürüst bir satış politikası izleyen firmamız,ürün seçimi ve alımı konusundada son derece titiz davranmakta olup,herzaman olduğu gibi,ürünlerin çoğunun el yapımı olmasına özenle dikkat etmektedir.

  Daima kaliteli ürünleri kullanmakta son derece ısrarlı olan firmamız,bu çizgisinden hiç şaşmayarak La Tiendayı bu günlere taşımıştır ve bu çizgisini koruyarak taşımayada devam edecektir.

  La Tienda yenilikci çizgisi ile perakende satışın yanısıra,otel,kafe ve restoranlara‘da toptan satış hizmeti sunmaktadır.

  Yenilenmiş web sayfamız ile birazcık olsun merakınızı uyandırmış olmayı ümit ediyor,sizlerle Bodrumdaki mağazamızda karşılaşmayı diliyoruz…